Loader

Skóry owcze Naturalna skóra owcza

Skóra z Owcy – Nie Tylko do Celów Dekoracyjnych

Wyprawione skóry owcze to surowiec o licznych walorach, który znajduje zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i gospodarstwach domowych. Z zalet skór owczych korzystają przedsiębiorcy, osoby prywatne, architekci i dekoratorzy wnętrz. Wchodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich tych grup dostarczamy wysokiej jakości wyprawione skóry owcze, które importujemy ze Szwecji, Holandii i Niemiec. W stałym asortymencie posiadamy skóry owiec:

Każda skóra owcza naturalna to surowiec najwyższej jakości, z którego możesz wykonać m.in.:

Profesjonalnie wyprawione skóry owcze doskonale komponują się z każdym wnętrzem. Z ich zalet możesz korzystać w salonie czy sypialni, jak również w przestrzeni komercyjnej. Skóra owcza to idealne dopełnienie aranżacji restauracji góralskiej, pensjonatu czy hotelu.

Skóra Owcza – Zalety Surowca

Importując oryginalną skórę owczą z lokalizacji stanowiących zagłębia hodowlane znanych i cenionych gatunków tych zwierząt mamy pewność, iż nasz surowiec jest:

W stałym asortymencie obok skór odznaczających się walorami estetycznymi posiadamy także surowiec dedykowany do celów prozdrowotnych. Wyprawione skóry owcze Relugan są powszechnie wykorzystywane w celach leczniczych, zwłaszcza podczas rehabilitacji. Doskonale sprawdzają się w przypadku dzieci i osób starszych – zapewniają wysoki komfort, jednocześnie nie powodując reakcji alergicznych.

Skóra Owcza Naturalna – Naturalnie od Tannery Poland

Skóra z owcy to nasza specjalność. Jako importer, dystrybutor i dostawca naturalnych skór owczych na terenie Polski zapewniamy Klientom dostęp do surowca najwyższej jakości – współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami, co przekłada się na doskonałe walory estetyczne i użytkowe oferowanych skór owczych.

Klientów zainteresowanych wyborem skór naturalnych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania do Państwa indywidualnych zastosowań. Oferujemy skóry owcze w ramach sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved