Loader

Skóry owcze Meliert - Cognac

Skóry owcze  Meliert - Cognac zachwycają pięknym kolorem.
Bogaty, głęboki odcień koniaku doda elegancji i ciepła każdej przestrzeni. Ale tym, co naprawdę wyróżnia skóry owcze, jest ich wyjątkowość. 
Każda skóra owcza jest wyjątkowa i nie ma dwóch takich samych. Naturalna różnorodność kolorów i faktur nadaje skórze owczej swój urok. Indywidualne oznaczenia i wzory tworzą poczucie charakteru i indywidualności. Te skóry owcze nie tylko dodają pomieszczeniu odrobiny luksusu i stylu, ale także zapewniają komfort i przytulność. Miękka i pluszowa konsystencja zachęca do zanurzenia stóp w jego cieple i cieszenia się kojącym uściskiem. Oferują naturalną izolację, zapewniając ciepło w chłodniejszych porach roku i chłód latem. Ich naturalne włókna są również hipoalergiczne, co czyni je doskonałym wyborem dla alergików lub wrażliwej skóry.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved