Loader

Skóry owcze Meliert - Cookies

100% naturalne, przepiękne skóry owcze typu Cookies to wyjątkowy i luksusowy produkt, który w ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością.

Te skóry owcze są znane ze swojej wyjątkowej jakości i miękkiej tekstury. Jest to pożądana cecha, która dodaje produktowi końcowemu odrobinę elegancji i wyrafinowania.

Naturalne różnice kolorystyczne skór owczych tworzą piękną grę odcieni, nadając tym skórom wyraźny i atrakcyjny wizualnie wygląd. Włókna są starannie obrabiane i przetwarzane, aby zachować swoje naturalne właściwości, co daje aksamitnie gładką powierzchnię, która jest luksusowa w dotyku. Ich wyjątkowy naturalny wygląd, miękka konsystencja i praktyczne zalety sprawiają, że są idealnym dodatkiem do każdego wystroju.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved