Loader

Skóry owcze Meliert - Mocca

Nasze piękne skóry owcze Meliert Mocca są idealnym dodatkiem do każdego wystroju domu. Dzięki wyjątkowemu kolorowi i luksusowej fakturze te skóry owcze są nie tylko przedmiotem dekoracyjnym, ale także zapewniają poczucie ciepła i komfortu w każdej przestrzeni. Skóry owcze Meliert Mocca mają urzekający kolor, który jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Połączenie bogatych brązów i nut mokki tworzy oszałamiający wizualnie efekt, który dodaje głębi i charakteru każdemu pomieszczeniu.
Niezależnie od tego, czy umieścisz je na sofie, powiesisz na krześle, czy użyjesz jako dywanika, te skóry owcze z łatwością poprawią estetykę Twojej przestrzeni życiowej. Oprócz walorów estetycznych, skóry owcze mają również aksamitną miękkość i przyjemną w dotyku. Naturalne włókna skóry owczej tworzą miękką i przytulną teksturę, dodając dodatkową warstwę komfortu do Twojego domu.

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved