Loader

Skóry owcze Gotland

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów oferujemy 100% oryginalne skóry owcze typu Gotland, tego typu skóry dostępne są tylko w Tannery Poland. Nasza garbarnia importuje bezpośrednio skóry owcze Gotland z wyspy Gotlandia, dzięki temu mamy pewność, że skóry są w 100% oryginalne. Dodatkowa selekcja skór w rzeźni w Szwecji zapewnia nam najlepszą jakość, znaczenie wyróżniającą się w porównaniu ze skórami konkurencji. Skóry owcze typu gotland charakteryzują się bardzo kręconym i puszystym włosem, często końcówki włosów są ciemniejsze od całej skóry. To sprawia, że skóry Gotland bardzo wyraźnie odróżniają się do skór krajowych, pozwalając na uzyskanie oryginalnego efektu aranżacyjnego wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

Skóry Gotland: Praktyczne zastosowanie skór owczych 

Skóry owcze powszechnie kojarzone są z elementami dekoracyjnymi. W praktyce, obok walorów dekoracyjnych skóry owcze Gotland oferują bardzo dobre parametry termiczne. Stosowane jako dywaniki skutecznie izolują od zimna z podłogi, jednocześnie pozostając przyjemnymi dla bosej stopy. Dlatego też tego typu dywaniki są powszechnie wykorzystywane w sypialniach i salonach. 

Skóry owcze Gotland bardzo dobrze sprawdzają się także w przypadku zastosowań zewnętrznych. Z ich zalet możemy skorzystać podczas kuligu oraz wszelkich innych imprez plenerowych organizowanych na śniegu. Skóra skutecznie izoluje chłód, ogrzewa i stanowi przyjemne siedzisko. 

Tannery Poland oferuje skóry Gotland na potrzeby klientów biznesowych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnych produktów do Państwa zastosowań. 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved