Loader

Inne skóry Skóra owcza długowłosa do kostiumu Krampus

Co roku z 5-ego na 6-tego grudnia wieczorem, zgodnie z tradycją bożonarodzeniową w Austrii, odbywa się stradycyjny pochód podążający do Suetschach, w którym głównymi bohaterami są Krampus i św. Mikołaj. Krampus jest towarzyszem świętego Mikołaja, z tą różnicą, że Mikołaj rozdaje grzecznym dzieciom prezenty a Krampus karze tych niegrzecznych. 
Kostium Krampusa wykonany jest z owczej skóry lub koziego futra. Skóra owcza jest niezbędnym elementem podczas tworzenia tego autentycznego i efektownego kostiumu. Futro z owczej skóry dodaje kostiumowi realizmu i intrygi, sprawiając, że wygląda bardziej groźnie i imponująco a naturalne różnice kolorystyczne i faktura futra nadają głębi oraz inny wymiar całemu wyglądowi tej postaci.  
Cały ten wizerunek Kramusa ma za zadanie wystraszyć zgromadzonych. 
Jest to też jedna ze specjalnych atrakcji tego wydarzenia. 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved