Loader

Inne skóry Legowiska dla kotów i kosz dla kota

Szukasz idealnego miejsca wypoczynku dla swojego kociego przyjaciela? Legowisko lub kosz dla kota ze skóry owczej to doskonały wybór, który zapewnia komfort, zdrowie i styl.
Skóra owcza jest naturalnie antybakteryjna i antygrzybiczna, co pomaga utrzymać legowisko czyste i wolne od szkodliwych patogenów, dodatkow jest miękka, delikatna i przyjemna w dotyku, co zapewnia kotu maksymalny komfort podczas snu i relaksu.
Wysokie krawędzie niektórych legowisk Adam Leather ze skóry owczej zapewniają kotu poczucie bezpieczeństwa i przytulności a miękka powierzchnia skóry owczej jest delikatna dla kocich łap i stawów.
Legowisko ze skóry owczej to nie tylko miejsce do spania dla Twojego kota, ale również stylowy element wystroju. Legowiska i kosze dla kotów ze skóry owczej są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, aby dopasować się do każdego wystroju wnętrza. 
Skóra owcza to doskonały materiał na legowisko dla kota. Jest komfortowa, zdrowa i stylowa. Wybierając legowisko ze skóry owczej, z pewnością zapewniasz swojemu kotu miejsce wypoczynku, które pokocha. 

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved