Loader

Blog Narzuty z owczej skóry sprawdzą się doskonale w Twoim domu!

Skóry owcze oprócz swojego przepięknego wyglądu posiada wiele właściwości leczniczych. Pomagają w leczeniu różnych schorzeń i łagodzą ból, neutralizują szkodliwe substancję oraz posiadają właściwości termoregulacyjne. W chłodniejsze dni dostarczają ciepło, w letnie dni ''filtrują'' powietrze.

Ważne!

Naturalna skóra owcza nie wywołuje alergii!!

Nasze narzutki mogą Państwo wykorzystać jako dekoracyjne dywany w korytarzu, w sypialni, w salonie oraz jako mięciutkie narzutki na łóżko, sofę i fotel. Skóry są niezwykle przyjemne i miękkie w dotyku!

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2025. All rights reserved