Loader

Blog Duże rozmiary dywanika, narzuty, koca z owczej skóry, naturalne kolory, naturalne skóry owcze, Rozmiar XXL

Naturalne skóry owcze to luksusowe i ekologiczne produkty, które idealnie sprawdzą się dla każdego, kto lubi spędzać czas w przytulnym domu. 
U nas znajdziesz dywaniki, narzuty i koce z owczej skóry w różnych kolorach, o rożnym rodzaju włosia oraz różnych rozmiarach w tym XXL ‼️
Narzuta z owczej skóry to mniejsza wersja dywanika, idealna do przytulania się na kanapie lub w łóżku.
Kocyk z owczej skóry to większa wersja narzuty, która może służyć jako narzuta na łóżko lub do przykrycia dużej powierzchni podłogi.
Skóra owcza jest naturalnie miękka, ciepła i hipoalergiczna, co czyni ją doskonałym wyborem dla alergików. Dodaje również rustykalnego uroku każdemu domowi.
Przy tak wielu opcjach do wyboru, z pewnością znajdziesz idealny produkt z owczej skóry nie tylko dla siebie, ale i dla każdej osoby na swojej liście.

#sheepskin #leather #wholesale #sheepskingoods #leatherproducts #leathercrat #sheepskinproductrs #adamleather

Top quality

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wszystkie skórki są specjalnie sortowane w rzeźniach wyłącznie dla naszej firmy, dlatego też mamy najlepszą jakość.
Orginal

100% ORYGINALNE

Nasze skóry są importowane bezpośrednio przez nas z ekologicznych farm z całej Europy.

Garbarnia z tradycjami

Nasza garbarnia powstała w 1978 roku i od początku jest firmą rodzinną, gdzie tradycje zawodu przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Od 2005 roku garbarnia prowadzona jest przez syna jej założyciela i właśnie od tego czasu poza tradycyjnymi technologiami zaczęliśmy wprowadzać nowości w tej dziedzinie.
Copyright © TanneryPoland 2024. All rights reserved